Foto: iStockphoto.com

Alzák míří do škol a státních úřadů. Ředitelům nabízí slevy, žákům exkurzi do skladu

Firmy chytřeAktuality 1 min čtení

Internetový obchod Alza rozjíždí program Pro školy a pro stát, který zahrnuje vlastního obchodníka, výrazné slevy s nabídkami na míru, doporučení vhodných produktů i možnost studentských exkurzí. Během letošního roku se rozšíří i na Slovensko.

Líbí se vám článek? Sdílejte ho:

Internetový obchod Alza rozjíždí program Pro školy a pro stát, který zahrnuje vlastního obchodníka, výrazné slevy s nabídkami na míru, doporučení vhodných produktů i možnost studentských exkurzí. Během letošního roku se rozšíří i na Slovensko.

Související článek

Jak se dělá úspěšná průmyslovka, kde by chtěl studovat každý

Smíchovská střední průmyslová škola je fenomén, jehož pověst dávno překročila hranice Prahy. Z kdysi obyčejné střední školy se stala instituce plná moderních a chytrých technologií. Funguje tu vývojářská laboratoř internetu věcí, programátorské centrum virtuální reality či venkovní letová zóna pro drony a aktuálně se staví modelová chytrá domácnost. Zdejší maturanti se dostávají na elitní vysoké školy u nás i v cizině, při studiu řídí firmy v Číně a stánek školy bývá na veletrzích obsypán zájemci o přijetí. Kde se bere tolik nadšení a kvalitní práce v prostředí, které nemá zrovna nejlepší pověst, totiž ve středním odborném školství?

Už delší dobu mohou v obchodě Alza studenti s kartou ISIC a učitelé s kartou ITIC nakupovat za velkoobchodní ceny. Nově internetový obchod přidává speciální nabídku pro školy a státní instituce. Těm se po registraci ozve obchodní zástupce a přepne jejich uživatelský účet do speciálního režimu. Následně jim spolu s kolegy bude k dispozici 24 hodin denně bez ohledu na státní svátky nebo školní prázdniny.

Programem Pro školy a stát Alza navazuje na úspěšný zhruba půlroční pilot. V rámci něj pomohla kompletně vybavit PC učebny v ZŠ Meteorologická na Praze 4, na Střední škole teleinformatiky v Ostravě nebo v Gymnáziu ve slovenském městě Martin. Úzkou spolupráci navázala také s Českým institutem informatiky, robotiky a kybernetiky (CIIRC), kam firma postupně dodala již desítky PC, monitorů, setů pro virtuální realitu a dalšího vybavení.

Související článek

„Dynamicky se měnící svět může být příležitostí, a ne hrozbou,“ říká ministr školství Plaga

Patří do škol především dril jako za Rakouska-Uherska, nebo je klíčem k lepší budoucnosti českého vzdělávání otevřenost po skandinávském vzoru? Jak se nejlépe připravit na příchod nové éry s Průmyslem 4.0, v níž jedna specializace nebude na celý život stačit? A má smysl bránit v lepším vzdělání lidem, kteří na druhém stupni základní školy nezvládnou udělat testy? Na konferenci Digitální Česko jsme se na to zeptali ministra školství Roberta Plagy.

Alza chce poskytovat školám a státním institucím slevy a připravovat nabídky na míru jejich požadavkům. Potřebujete vybavit učebnu virtuální reality nebo vyměnit počítače na úřadě? Třeba vám Alza nabídne lepší podmínky než konkurence. Kromě toho hodlá vytipovávat nejlepší produkty pro různé účely. Ty si pak bude moci zástupce školy důkladně otestovat před tím, než se rozhodne k jejich koupi. Školy, které budou mít zájem, také mají možnost vyjednat si v Alze exkurzi.

Témata:
Líbí se vám článek? Sdílejte ho:
link odkaz
Reklama