iStockphoto

Spotify plánuje vyrábět vlastní reproduktor

Domov chytřeAktuality pod minutu čtení

Líbí se vám článek? Sdílejte ho:

Nebaví vás poslouchat hudbu ze streamovací služby Spotify jen na počítači nebo do sluchátek z mobilu? Možná si brzy koupíme speciální reproduktor s logem Spotify! Dosud se setkáváme s chytrými reproduktory (např. Amazon Echo), které nabízejí poslech hudby třetí strany (Spotify, TuneIN atd.), Spotify ale chce jít vlastní cestou.

Podle jistých náznaků ohledně vypsaných nových pracovních pozic ve společnosti se připravuje na zahájení výroby. Už se objevily inzeráty pro dělníky, manažery výroby a podobné pozice. Sice není jasné, o jaký produkt přesně půjde, právě reproduktor je ale zřejmou volbou. Očekáváme tak reproduktory Spotify, který půjde ovládat hlasem díky inteligenci jiného výrobce, například Googlu. Pokud vás zajímají chytré reproduktory, přečtěte si naši recenzi Amazon Echo, nebo článek o Google HomePod.

Zdroj: Spotify

Související článek

Kuchyně budou díky GE Appliances chytřejší

Na hlasem ovládané spotřebiče v kuchyni se zaměřila společnost GE Appliances, která již světu předvedla třeba i první Wi-Fi pečící troubu na světě. Divize GE nyní založila nový tým expertů s názvem SmartHome Solutions, který se zaměří kromě kuchyně také na další součásti a místnosti domácností.

Související článek

Další chytrý reproduktor na trhu – tentokrát od LG

Na boom chytrých reproduktorů zareagoval další elektronický velikán. Na veletrhu CES v Las Vegas tak společnost LG představí reproduktor s názvem ThinQ Speaker, který bude díky partnerství se společností Google bude využívat hlasový systém Google Assistant.

Související článek

K čemu slouží chytré reproduktory

Společnost Adobe Analyst přišla se zajímavým výzkumem, jak lidé využívají chytré reproduktor, tedy reproduktory s vestavěným hlasovým ovládáním. Do této oblasti snad již brzy vstoupí Apple, zatím se o zákazníky přetahuje především Google Home a Amazon Alexa.

 

Líbí se vám článek? Sdílejte ho:
link odkaz
Reklama