redakce

Chytré vaření s Electrolux a Innit

Domov chytřeAktuality pod minutu čtení

Líbí se vám článek? Sdílejte ho:

Pokud máte těžkou hlavu z plánování jídel a vaření, tak je tato novinka právě pro vás. Electrolux a Innit společně vyvinuli aplikaci, díky které se vaření stává příjemnou zábavou.

Electrolux je světově známý výrobce domácích spotřebičů. Innit je zase aplikace, která  pomůže naplánovat, nakoupit a uvařit stovky jídel. Tyto dvě společnosti nyní spolupracují na nové službě, která vše propojí do jedné aplikace. Budete si moci vybrat jídlo na základě vašich preferencí, alergií, kuchařské náročnosti a dalších. Poté se dozvíte, jaké suroviny a kolik nakoupit. Dalším krokem je už samotné vaření, kde služba slouží nejenom jako kuchařka, ale zároveň, a v tom je její jedinečnost, hlídá aby všechno bylo včas a hotové najednou. Všichni asi musíme uznat, že toto může být úskalí vaření, kdy nevíte co dřív a pak máte jednotlivé části chodu hotové v odlišnou dobu.

Rovnou z aplikace budete schopni poslat instrukce do svých spotřebičů, a tak odpadá nutnost nastavovat správné programy a teploty, stejně jako dobu pečení/vaření.

Zdroj: digitaltrends.com

 

Související článek

Fribo: robot pro šílené samotáře

Žijete sami a máte občas pocit, že se z toho zblázníte? Potřebovali byste, aby někdo tu a tam prásknul dveřmi nebo otevřel ledničku? Pak vás možná šílený robot Fribo zaujme. Musíte jich ale pořídit několik a rozdat svým samotářským přátelům.

Související článek

Související článek

Chytrá domácí zahrádka

Jídlo přímo ze zahrádky chutná nejlépe. Na tom se shodnou asi všichni. Ale každý nemůže mít takovou zahrádku. Nebo může? Tým z MIT nabízí možnost jak si doma vypěstovat zeleninu, bylinky, nebo čajovou směs za zlomek ceny, a s minimální spotřebou vody. 

Související článek

 

Líbí se vám článek? Sdílejte ho:
link odkaz
Reklama